Požičajte si vozidlo priamo od nás cez Škoda GO!

Požičajte si vozidlo

Požičajte si vozidlo, aké sa vám práve hodí na tak dlho, ako potrebujete. So značkovou autopožičovňou v mobile Škoda GO na nič nečakáte. Stiahnite si appku, vyberte si model a vyzdvihnite vozidlo u nás alebo vám prinesieme na dohodnuté miesto.

Stiahnite si aplikáciu a vyrazte na‏‏‎ cest‏‏‎y

QR Code

Google Play

App Store

 

Superb

Superb na služobnú cestu? GO!

Cestujte za prácou štýlovo a v pohodlí. Model Superb je ako stvorený pre podnikateľov, vhodne reprezentuje na stretnutí a očarí svojim luxusným designom. Na dlhších cestách oceníte jeho prvotriedne sedadlá s masážnou funkciou a štedrý priestor interiéru, ktorý zaručí dokonalé pohodlie.

Fabia

Fabia na objavovanie svete? GO!

Vyrazte s partiou kamarátov do sveta s modelom Fabia. Vďaka veľkému kufru budete mať dosť priestoru na batožinu a moderné technológie a asistenčné systémy zaručia, že počas cesty zostanete v bezpečí. Poteší vás aj jej nízka spotreba, vďaka ktorej aj s menším budgetom môžete zájsť ďaleko.

Octavia

Octavia pre klientov? GO!

Chýbajú vám vozidlá na operatívny leasing, alebo asistenčné služby? Požičajte si model Octavia na tak dlho, ako potrebujete. Univerzálne, no elegantné vozidlo lahodí takmer každému klientovi. Potešia ich aj ergonomické sedadlá, moderný a priestranný interiér či LED svetlá.

X

Objednanie do servisu

Kontaktujte nás telefonicky:
Prosím, vyplňte nasledujúce polia a náš servisný zástupca vás kontaktuje do 3 pracovných dní.

Odoslaním formulára beriem na vedomie, že moje osobné údaje v ňom uvedené budú použité iba za účelom organizačného zabezpečenia mojej požiadavky a po jej naplnení budú vymazané z informačného systému spoločnosti KARIREAL SLOVAKIA, a.s.
Viac informácií o servise