-

Servisná zmluva Hyundai

Servisná zmluva Hyundai

Užívajte si jazdu
O ostatné sa postaráme my

So Servisnou zmluvou Hyundai máte teraz možnosť získať pravidelnú údržbu svojho vozidla na najvyššej kvalitatívnej úrovni, a to pri absolútnej kontrole nákladov.

Spoľahnite sa.

V spoločnosti Hyundai sú spoľahlivosť a bezpečnosť prevádzky našich vozidiel našou maximálnou prioritou. Keďže iba správne udržiavané vozidlo môže dlhodobo spĺňať prísne štandardy a zachovať si svoju hodnotu, prichádzame s produktom, ktorý zabezpečí všetko nevyhnutné za najlepšiu možnú cenu.

Servis

Nerobte kompromisy.

Servisná zmluva Hyundai obsahuje údržbu vozidla v 100 % súlade s bežným plánom údržby stanoveným výrobcom, a to počas definovaného obdobia. Pri pravidelnej údržbe v rámci Servisnej zmluvy sa môžete spoľahnúť na používanie originálnych náhradných dielov Hyundai a odporúčaných olejov a mazív. Navyše bude údržba vykonaná výhradne vyškolenými technikmi s najnovším diagnostickým a mechanickým vybavením, presne podľa štandardov značky Hyundai.

Servis

Servisná zmluva Hyundai obsahuje:

Servis

Majte svoje náklady pod kontrolou.

So Servisnou zmluvou Hyundai vopred poznáte výšku nákladov spojených s pravidelnou údržbou svojho vozidla. Pri návšteve servisu budú vykonané položky pravidelnej údržby, definované v rozsahu poskytovaných služieb, bez dodatočnej úhrady. V prípade, ak si vyberiete niektoré z doplnkových služieb, jednoducho uhradíte iba tieto. Informácie o ponuke doplnkových služieb získate v autorizovanom servise Hyundai.

Servis

Zafixujte si cenu.

Vývoj cien náhradných dielov ani práce spojenej s pravidelnou údržbou vášho vozidla už nebude bodom vášho záujmu. So Servisnou zmluvou Hyundai si zafixujete cenu na celé obdobie trvania zmluvy.

Servis

Udržiavajte vozidlo v súlade s podmienkami záručného krytia.

Pre zachovanie záruky je potrebné vykonávať pravidelné servisné prehliadky a kontroly karosérie a podvozku podľa predpisu výrobcu a tieto mať potvrdené v Garančnej knižke. Pri dodržaní záručných podmienok bezplatne odstránime výrobnú chybu, ku ktorej došlo pri bežnej prevádzke vozidla. So servisnou zmluvou Hyundai si môžete byť istí, že pravidelné servisné prehliadky budú vykonané v súlade s týmito podmienkami.*

* Platí počas zmluvného obdobia produktu Servisná zmluva Hyundai za predpokladu vykonávania údržby vo výrobcom stanovených intervaloch pravidelnej údržby.

Servis

Predávate vozidlo počas zmluvného obdobia? Žiaden problém.

S cieľom umožniť bezproblémový prevod práva na čerpanie služieb pravidelnej údržby v rámci produktu Servisná zmluva Hyundai je produkt viazaný na vozidlo, nie na majiteľa. V prípade predaja vozidla teda nový majiteľ pokračuje tam, kde predchádzajúci skončil.

Servis

Zvýšte zostatkovú hodnotu.

Vozidlá s jasnou servisnou históriou v autorizovaných servisoch majú na trhu ojazdených vozidiel najvyššiu zostatkovú hodnotu. Servisná zmluva Hyundai zabezpečuje, že žiaden výrobcom predpísaný úkon pravidelnej údržby nebude opomenutý a servisná história vozidla bude jasne overiteľná.

Servis

Máte ďalšie otázky?

V prípade ďalších otázok môžete skontrolovať dokumenty nižšie – Cenník produktu Servisná zmluva Hyundai a Všeobecné obchodné podmienky či Často kladené otázky. Ak vám niečo nie je jasné, obráťte sa na nás.

Servis

 

CENNÍK PRODUKTU Servisná zmluva Hyundai: cennik-hyundai-servisna-zmluva-2023-05pdf

Všeobecné obchodné podmienky: servisna-zmluva-hyundai-voppdf (scene7.com)

Viac info: Servisná zmluva Hyundai | KARIREAL SLOVAKIA, a.s.

 

robo

Róbert Bódiš

+421 914 334 668 robert.bodis@karireal.sk
Bratislava
Erik Kohári

Erik Kohári

+421 911 923 004 erik.kohari@karireal.sk
Bratislava
robo

Róbert Nedělka

+421 914 334 667 robert.nedelka@karireal.sk
Bratislava
X

Objednanie do servisu

Kontaktujte nás telefonicky:
Prosím, vyplňte nasledujúce polia a náš servisný zástupca vás kontaktuje do 3 pracovných dní.

Odoslaním formulára beriem na vedomie, že moje osobné údaje v ňom uvedené budú použité iba za účelom organizačného zabezpečenia mojej požiadavky a po jej naplnení budú vymazané z informačného systému spoločnosti KARIREAL SLOVAKIA, a.s.
Viac informácií o servise